Rekuperacja Żywiec
Jesteśmy firmą, która właśnie w okolicy Żywca oraz na terenie całego województwa śląskiego, montuje energooszczędne, ciche i efektywne systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Montaże rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o urządzenia najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła o powierzchni 43,7m².
Instalacje wykonywane są z tradycyjnych okrągłych lub płaskich kanałów wentylacyjnych ze stali, przewodów wentylacyjnych polietylenowych (z tworzywa) o małych średnicach, np. NeoFlex®GOLD lub NeoFlex®.
Skontaktuj się ze specjalistą ds. rekuperacji. Doradca techniczno-handlowy pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, napisz: jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Każdą realizację montażu rekuperacji poprzedzamy zawsze spotkaniem, podczas którego omawiany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.
Najważniejsze informacje o rekuperacji, kompendium wiedzy czym jest rekuperacja (koszty, oszczędności, jak wybrać fachowca, na co zwrócić uwagę)
Jeżeli jesteś osobą budującą dom, w którym zamierzasz zamontować rekuperację, dobrze trafiłeś
Rekuperacja
Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze
Odzysk energii z powietrza wywiewanego
Rekuperacja Żywiec
Rekuperatory.plPoza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.
Żywiec - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację
Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Żywcu i okolicach: Żywiec, Zarzecze, Gilowice, Przyłęków, Szczyrk, Jeleśnia i okolice
Otrzymaj fachową kalkulacjęMontaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego
Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?
Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.
Każda inwestycja rekuperacji w Żywcu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.
Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.